30 апреля 2016, суббота 01:44
RSS Facebook Twitter LiveJournal ВКонтакте
Проекты

Генрік Літвін на ХХ Форумі видавців у Львові

7 августа 2013, 09:52
Поделиться →
распечататьраспечатать

На ХХ Форум Видавців запрошено Надзвичайного і Повноважного Посла Польщі в Україні Генрика Літвіна (Henryk Litwin).

Кажуть, той, хто знає історію, може передбачити події і уникнути помилок. Генрик Літвін в своїх інтерв’ю часто зазначає, що успіхами у дипломатичній діяльності завдячений саме своїй освіті. Вивчав історію у Варшавському університеті. Здобувши ступінь магістра, вступив до аспірантури Інституту історії Польської академії наук. Захистив дисертацію «Наплив польської шляхти в Україну 1569-1648».

Окрім досконалого знання історії, Генрик Літвін може похвалитись істотним досвідом роботи. Кар’єра дипломата почалась з посади керівника Консульського агентства у Львові. Після цього був Генеральним консулом Республіки Польща у Львові, керівником Консульського відділу Посольства Польщі в Італії і Повноважним Послом Польщі в Білорусі.
 
Генрик Літвін завзято відстоює ідею євроінтеграції і всіляко сприяє діалогу України з Польщею. Як зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол в інтерв’ю для «Polskie Radiо» у березні 2013:
«Ми ділимося своїм досвідом трансформації та оцінкою розвитку ситуації всередині євроспільноти. І Україна чує цей голос».
 
Програма «Польща – почесний гість» на ХХ Форумі видавців у Львові буде реалізована за підтримки Міністерства культури і національної спадщини (MKiDN) Республіки Польща, Посольства Республіки Польща в Україні, Генерального консульства Республіки Польща у Львові, Польського інституту у Києві, Інституту Книжки (Краків).
Персоны: Генрик Литвин

Реклама
Loading...

Социальные сети

Tweet
0

Редакция

Электронная почта:
Телефон: +38 (044) 278-2888, +38 (068) 363-0661
Адрес: г. Киев, ул. Пушкинская, 1-3/5, оф.54
Выходит с ноября 2009 г.
При любом использовании материалов веб-сайта ссылка на Полiт.ua обязательна.
При перепечатке в Интернете обязательна гиперссылка polit.ua.
Все права защищены и охраняются законом.
© Полiт.ua, 2009–2011.