9 апреля 2016, суббота 06:02
RSS Facebook Twitter LiveJournal ВКонтакте
Проекты

Міжнародний бестселер Білла Браудера «Красный циркуляр»

10 апреля 2015, 11:29
Поделиться →
распечататьраспечатать

 

 
Вперше виходить російською мовою у київському видавництві «Лаурус».
 
 Документальний роман Білла Браудера «Красный циркуляр» за словами автора:
 
«Правдива історія про великі гроші, вбивство, боротьбу за справедливість і про те, як я став особистим ворогом Путіна». Російські видавництва, до яких звертався автор, відмовились друкувати небезпечний текст, тому російською мовою книжка вийде у Києві. Оновою цього твору, за жанром — політичного трилеру, стала реальна історія про фінансове шахрайство, яке розкрив юрист Сергій Магнітський".
 
Переглянути фрагмент книжки.
 
«Красный циркуляр» вперше вийшов у лютому 2015 року англійською мовою. На сьогодні книжку видали 13 країн світу – від Британії та Фінляндії до Румунії та Португалії, і вона одразу завоювала перші рядки в книжкових рейтингах США, Європи, Австралії та Нової Зеландії. «Красный циркуляр» очолив рейтинги «Нью-Йорк Таймс», «Вашингтон Пост», «Санді Таймс» та інших провідних міжнародних видань, отримав масу позитивних читацьких відгуків. У березні 2015 року книга посіла перше місце в розділі «міжнародний бізнес» на інтернет-порталі Amazon.
 
Придбати книжку можна буде починаючи з 22 квітня 2015 року на стенді видавництва «Лаурус» під час «Книжкового Арсеналу» , а потім в українських мережах «Книгарня Є» та «Буква». 
 
Сьогодні «Красный циркуляр» доступний в електронному вигляді:
 
• на сайті Google Play  (для андроїд-пристроїв)
 
• на сайті Amazon (для Kindle) 
 
Білл Браудер:
 
«Кінематографісти пишуть: «Фільм засновано на реальних подіях», – це обіцяє глядачеві цікаве, але, як правило, драматичне кіно. Реальність, як усім відомо, – найкращий сценарист. За цією книжкою також стоять реальні події, що змінили , на жаль, драматичним чином, життя багатьох людей. От і мені довелося мимоволі стати з бізнесмена правозахисником.
 
Мої опоненти люблять спекулювати на тему, як мені вдалося добитися справедливості для Сергія Магнітського. Російський уряд звинувачував мене в тому, що я – то агент ЦРУ, то британський шпигун; мільярдер, який підкупив членів Конгресу США і Європарламенту; учасник сіоністської змови з метою захоплення світу. Істина, зрозуміло, набагато простіша. Моя кампанія була вдалою лише тому, що на трагедію Сергія відгукнулися люди».

Довідка про автора:
 
Білл Браудер (Bill Browder) – міжнародний фінансист та інвестор. Співзасновник і генеральний директор інвестиційного фонду Hermitage Capital Management, який в 1995–2006 роках був найбільшим закордонним фондом на російському ринку. З 2005 року Браудеру заборонений в'їзд до Росії. У 2006 році фонд припинив свою діяльність у Росії. З 2010 року Браудер очолює кампанію з розслідування убивства Сергія Магнітського, юриста фонду.
 
Довідка про видавництво:
 
Київське видавництво Laurus працює з 2011 року, спеціалізується на оригінальних і перекладних виданнях наукової та науково-популярної літератури українською і російською мовами. Особливу увагу приділяє книжкам з історії та філології. Тел.: +38 (044) 234-16-30, laurus.info@yahoo.com
 
 


Реклама
Loading...

Социальные сети

Tweet
0

Редакция

Электронная почта:
Телефон: +38 (044) 278-2888, +38 (068) 363-0661
Адрес: г. Киев, ул. Пушкинская, 1-3/5, оф.54
Выходит с ноября 2009 г.
При любом использовании материалов веб-сайта ссылка на Полiт.ua обязательна.
При перепечатке в Интернете обязательна гиперссылка polit.ua.
Все права защищены и охраняются законом.
© Полiт.ua, 2009–2011.