9 апреля 2016, суббота 13:17
RSS Facebook Twitter LiveJournal ВКонтакте
Проекты
Новости →
24.02.2014 09:05

Фотовиставка Александри Новоселофф «Стіни між людьми»

распечататьраспечатать

Майже 20 років минуло після падіння Берлінської стіни, проте, багато інших мурів продовжують розділяти людей, нові стіни продовжують будувати. Ці «працюючі» стіни є істотними ознаками постійної напруженості сьогодення та безвиході у заморжених конфліктах.

Александра Новоселофф та Франк Нес поїхали познайомитись з людьми, що мешкають біля цих стін, щоб краще зрозуміти, як вони живуть.Під час своїх подорожей по всьому світу, від Тіхуани до Белфаста та Єрусалиму проїздом через Кашмір, Александра Новоселофф та Франк Несс зустрічали людей, які живуть уздовж цих стін та мурів, щоб краще зрозуміти реалії їхнього життя. З цих подорожей вони повернулися з надзвичайною розповіддю, сповненою цікавих історій та спостережень. В цих історіях відчувається стривожений тон оповідачів, який поєднується з відчуттям безсилля у вирішенні геополітичних питань. Окрім розповідей, з цієї подорожі вони привезли добірку світлин, що змальовують реальність існування цих мурів, які й досі використовуються за призначенням, у той час, коли ми відзначаємо День падіння Берлінської стіни. Ця книга-щоденник була видана у 2007 році у Парижі, у французькому виданні «La Documentation», а потім перевидана в Іспанії та Мексиці.

Ця виставка – це унікальний та захоплюючий фоторепортаж про 8 різних мурів, які своїм існуванням, як шрами, нагадують про суперечливу відкритість світу та глобалізацію:

Виставка триватиме з 17 до 30 листопада у Національному музеї Тараса Шевченка.
Редакция

Электронная почта:
Телефон: +38 (044) 278-2888, +38 (068) 363-0661
Адрес: г. Киев, ул. Пушкинская, 1-3/5, оф.54
Выходит с ноября 2009 г.
При любом использовании материалов веб-сайта ссылка на Полiт.ua обязательна.
При перепечатке в Интернете обязательна гиперссылка polit.ua.
Все права защищены и охраняются законом.
© Полiт.ua, 2009–2011.