Телефоны для связи:
(044) 256-56-56
(068) 356-56-56
» » Паб у Львові "Добрий друг"

Паб у Львові "Добрий друг"

16 март 2021, Вторник
536
0

Паб у Львові Добрий другЗаклад «Добрий друг» у Львові користується популярністю. Він пропонує лише оригінальні напої, гарний алкоголь та вишукані аристократичні страви, які ви точно більше ніде не знайдете. Авторська подача, комфорт, приємна та дружня атмосфера, персональне ставлення до кожного, професіоналізм працівників постійно приводять нових клієнтів. Якщо хтось ще не відвідав паб у Львові «Добрий друг», то слід виправити цю ситуацію та провести хоча б один вечір, щоб поглянути на Львів зовсім з іншого боку, дізнатися щось нове, з кимось познайомитися чи банально подивитися футбольний матч на великому екрані під келих дуже смачного крафтового пива.


Що може запропонувати паб "Добрий Друг"?


Львівський пивний ресторан «Добрий друг» знається на гарних напоях та кухні. В цьому у місті немає рівних. Вибір пива перевищує двадцять позицій, чим пивний ресторан дуже пишається. Можна замовити щось хмільне темне чи прозоре світле, з класичним смаком чи натуральним додатком, який робить напій більш оригінальним та смачним. Можна навіть змішати абсолютно всі напої та отримати просто надзвичайний смак. «Добрий друг» йде набудь-які експерименти, головне, щоб потенційний клієнт не вагався. Якщо ж хтось не знає, який саме алкогольний напій обрати, він завжди має змогу звернутися за допомогою до професійного консультанта. «Добрий друг» гарантує індивідуальний підхід до кожного та професіоналізм.


Паб у Львові Добрий друг
В асортименті завжди є піца, бургери, гарячі та холодні закуски, дуже смачні десерти. Якщо ж хтось не вживає алкоголь та просто прийшов до закладу, щоб провести час з друзями, колегами, послухати гарну музику, подивитися футбольний матч, він може з легкістю замовити дуже смачний безалкогольний напій, який точно сподобається. Ціни встановлені досить доступні.
Слід відзначити ще й антураж, стильний дизайн, приємний відтінок світла, наявність натуральних матеріалів. Знаходитися у такому закладі одне задоволення.


Детальніше про переваги пабу

«Добрий друг» зможе підібрати вільне місце для кожного потенційного відвідувача.

Виділяють такі переваги:

  • аж 24 види крафтового пива та сидру
  • 12 видів наливок по 19 грн
  • домашнє вино
  • величезні піци
  • стильний дизайн;
  • приємна атмосфера;
  • оригінальність.

Якщо хтось цінує затишок і не бажає спілкуватися з великою кількістю незнайомців, він може розміститися десь поодаль. Якщо ж відвідувачі полюбляють гучні компанії та нові знайомства, з легкістю можна підібрати стіл у загальному залі, а влітку ще й на свіжому повітрі.

Обсудить
Добавить комментарий
Комментарии (0)