Телефоны для связи:
(044) 256-56-56
(068) 356-56-56
» » Гумат калію: користь для рослин та грунту

Гумат калію: користь для рослин та грунту

29 апрель 2023, Суббота
315
0

Гумат калію: користь для рослин та грунтуГумат калію - це природний органічний комплекс мінералів, який отримують з гумусу грунту. Натуральний гумат калію містить важливий мікроелемент для рослин - калій, а також інші корисні мікроелементи, такі як магній, залізо, марганець, мідь і бор. Цей продукт є дуже корисним для рослин, оскільки забезпечує їхні потреби в поживних речовинах та допомагає збільшити врожайність.

Переваги речовини

Однією з головних переваг гумату калію є його здатність зберігати вологу в грунті. Він збільшує кількість води, яка залишається в грунті, тим самим знижуючи необхідність у поливі рослин. Крім того, гумат калію забезпечує рівномірне розподілення вологи в грунті, що дозволяє рослинам з легкістю засвоювати воду та не допускає її втрат.

Також важливою властивістю гумату калію є його здатність знижувати кислотність грунту. Він сприяє зменшенню рівня pH в грунті, що дозволяє рослинам краще засвоювати поживні речовини. Крім того, гумат калію зменшує токсичність важких металів, що дозволяє рослинам рости в здоровому середовищі.

Гумат калію також має стимулюючий ефект на ріст та розвиток рослин. Він підвищує стійкість рослин до стресових умов, таких як посуха, низькі температури та висока вологість. Крім того, гумат калію збільшує розмір фруктів та овочів, поліпшує колір та смак, забезпечує довготривале зберігання рослинних культур.

Широкий спектр застосування

Перед тим, як купити гумат калію, треба дізнатися про його застосування. Продукт можна використовувати як добриво для рослин, додавати до грунту перед посівом або розсадою. Він також використовується як препарат для покращення якості ґрунту в садах, виноградниках та інших культурах. Гумат калію може бути використаний як стимулятор для насіння та розсади, що допоможе підвищити врожайність та якість продукції.

Гумат каліюКрім того, гумат калію може бути використаний в якості біостимулятора для рослин. Він забезпечує рівномірне зростання рослин, підвищує їхню стійкість до стресових умов та захищає від хвороб та шкідників.

У своїй роботі гумат калію є екологічно чистим продуктом, який не містить шкідливих речовин та не впливає на здоров'я людини та тварин. Це робить його важливим компонентом для виробництва екологічно чистої та здорової продукції.

Отже, гумат калію - це корисний органічний продукт для рослин, який підвищує врожайність та якість продукції, зменшує кислотність ґрунту, підвищує стійкість рослин до стресових умов та є екологічно чистим продуктом.

Обсудить
Добавить комментарий
Комментарии (0)