Телефоны для связи:
(044) 256-56-56
(068) 356-56-56
» » Затверджено порядок надання кредитів Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву

Затверджено порядок надання кредитів Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву

02 май 2019, Четверг
397
0
Затверджено порядок надання кредитів Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництвуКабінет Міністрів України затвердив Порядок надання кредитів позичальникам Державної спеціалізованої фінансової установи “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву”.

Відповідну постанову схвалено на засіданні Уряду 30 листопада 2011 року. Реєстраційний номер документу 1231.
Дія цього Порядку поширюється на позичальників Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, які уклали договори про будівництво житла із забудовниками до 1 липня 2011 р. та кошти яких інвестовані в об’єкти, будівництво яких в порушення умов таких договорів не розпочато або порушено строки прийняття об’єктів в експлуатацію не менше ніж на дев’ять місяців.

Згідно з Порядком, перелік зазначених об’єктів затверджується Міжвідомчою комісією з вирішення проблемних питань виконання Державної програми забезпечення молоді житлом на 2002—2012 роки, утвореною Мінрегіоном, за поданням Фонду.
Список позичальників, які мають намір отримати кредити відповідно до цього Порядку, а також перелік об’єктів інвестування затверджуються правлінням Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Під час формування переліку об’єктів інвестування перевага надається об’єктам з рівнем готовності 70 і більше відсотків.
Обсудить
Добавить комментарий
Комментарии (0)