Телефоны для связи:
(044) 256-56-56
(068) 356-56-56
» » Закон України

Закон України

13 октябрь 2018, Суббота
357
0
Закон УкраїниВерховна Рада України постановляє:

Ратифікувати Угоду про співробітництво держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі з розкраданнями культурних цінностей і забезпеченні їхнього повернення, вчинену 5 жовтня 2007 року у м. Душанбе (додається), яка набирає чинності для України з дати здачі депозитарієві повідомлення про виконання Україною необхідних внутрішньодержавних процедур, із таким застереженням:
"Українська Сторона утримується від зобов’язань стосовно гармонізації в рамках СНД національного законодавства (пункт "а" статті 3), а також стосовно здійснення погоджених у рамках СНД заходів для виконання положень універсальних і регіональних багатосторонніх договорів (пункт "б" статті 3)".
Президент України
   
В.ЯНУКОВИЧ
м. Київ
18 квітня 2013 року
№ 205-VII
   
1.    Обґрунтування необхідності прийняття акта
Угоду про співробітництво держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі з розкраданням культурних цінностей і забезпеченні їхнього повернення (далі – Угода) підписано 5 жовтня 2007 року в м.Душанбе.
Проект Закону України "Про ратифікацію Угоди про співробітництво держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі з розкраданням культурних цінностей і забезпеченні їхнього повернення" (далі – проект Закону) розроблено Міністерством внутрішніх справ України відповідно до положень частини 6 статті 9 Закону України "Про міжнародні договори України" з метою виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання Угодою чинності.
2.    Мета і шляхи її досягнення
Угода спрямована на створення правових умов, необхідних для координації співробітництва України з державами – учасницями Співдружності Незалежних Держав у питаннях боротьби з розкраданнями культурних цінностей і забезпеченні їхнього повернення, більш повного забезпечення прав і законних інтересів громадян України у цій сфері.
Законопроектом пропонується ратифікувати Угоду із таким застереженням: "Українська Сторона утримується від зобов'язань стосовно гармонізації в рамках СНД національного законодавства (пункт "а" статті 3), а також стосовно здійснення погоджених у рамках СНД заходів для виконання положень універсальних і регіональних багатосторонніх договорів (пункт "б" статті 3)".
3.    Правові аспекти
Проект акта розроблено з дотриманням вимог Конституції України, Закону України "Про міжнародні договори України", Регламенту Верховної Ради України.
Прийняття пропонованого акта не потребуватиме внесення змін до законодавства України.
4.    Фінансово-економічне обґрунтування
Прийняття акта не потребуватиме додаткових витрат з Державного бюджету України.
Реалізація положень Угоди не потребуватиме додаткових витрат з Державного бюджету України та здійснюватиметься в межах асигнувань, передбачених для Міністерства внутрішніх справ за бюджетною програмою "Забезпечення прав і свобод громадян, суспільства і держави від протиправних посягань, охорона громадського порядку" (КПКВК 1001050), а також за рахунок бюджетних асигнувань, виділених  на утримання інших центральних органів виконавчої влади, які будуть залучатися до реалізації положень Угоди.
5.    Позиція заінтересованих органів
Проект Закону України "Про ратифікацію Угоди про співробітництво держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі з розкраданнями культурних цінностей і забезпеченні їхнього повернення" погоджено без зауважень Міністерством закордонних справ України, Службою безпеки України, Міністерством фінансів України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Адміністрацією Державної прикордонної служби України, Державною митною службою, Міністерством культури України, Міністерством юстиції України із зауваженнями щодо вимог нормопроектуальної техніки, які враховано.
6.    Регіональний аспект
Проект акта не стосується питання розвитку адміністративно-територіальних одиниць.
7.    Запобігання корупції
У проекті акта відсутні правила і процедури, що можуть містити ризики вчинення корупційних правопорушень.
8.    Громадське обговорення
Проект акта не потребує проведення консультацій з громадськістю.
9.    Позиція соціальних партнерів
Проект акта не стосується соціально-трудової сфери і не потребує відображення позиції профспілок та всеукраїнських об'єднань організацій роботодавців.
10.     Оцінка регуляторного впливу
Проект акта не стосується державної регуляторної політики.
11.     Прогноз результатів
Прийняття Закону України "Про ратифікацію Угоди про співробітництво держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі з розкраданнями культурних цінностей і забезпеченні їхнього повернення" створить правові підстави для набрання чинності Угодою, що засвідчить прагнення нашої держави до поглиблення практичної взаємодії з правоохоронними органами держав – учасниць СНД та сприятиме зусиллям України в боротьбі зі злочинністю на національному та міжнародному рівнях.
Міністр внутрішніх справ України                                    В.Ю. Захарченко
___ ______________2012 року
Обсудить
Добавить комментарий
Комментарии (0)