Як підготувати речі для зберігання на складі
Якщо ви переїжджаєте або у вас вдома зібралося дуже багато різних предметів, одягу, паперів які вже ніде зберігати, але ви поки не готові їх викинути - варто скористатися послугою оренди комірки або боксу в складському приміщенні. Однак знання того, як підготувати речі до зберігання, може бути проблемою для деяких людей. У нас є поради, які допоможуть вам підготувати свої речі до зберігання, а також з'ясуємо, в чому переваги
Що необхідно знати
Кожне сховище має свої правила та обмеження. Перш ніж підписувати договір, обов'язково поговоріть з власником про те, що дозволено, а що заборонено. Це позбавить вас від багатьох неприємностей надалі. Зазвичай забороняється зберігати наступне:
- бензин;
- фарби;
- добрива;
- хімікати;
- вибухівку;
- феєрверк;
- наркотики;
- рослини;
- їжу.
Викинути улюблений посуд, меблі, інші предмети побуту завжди складно. Тому довгострокова і короткочасна оренда складу в Києві від «Свій склад» допоможе вам розв'язувати наболілу проблему зберігання речей. Тимчасові бокси - практичний варіант, який виручить під час ремонту, переїзду, перестановки у квартирі.
Як підготувати речі
Вирішіть, що варто залишити, а що викинути. Зберігайте тільки те, що є цінним і незамінним. Все інше можна подарувати, роздати або продати. Після того, як ви визначилися, саме час підготувати речі до зберігання. Вироби потрібно випрати, пропилососити, почистити від бруду, плям. А також добре висушити. Вологість може привести до утворення цвілі на дереві або до іржі металу. Меблі варто розібрати, обов'язково вийняти скляні полки і ящики, дверцята зафіксувати скотчем. З електроприладів витягніть батарейки та акумулятори.
Далі потрібно вибрати відповідні коробки. Можна використовувати як картонні, так і пластикові. Картонні коробки дешевше. Але їх краще використовувати для короткочасного зберігання. Пластикові контейнери і ящики більш стійкі до вологості, високих температур, і предметів, які стоять на них зверху. Крім того, не забувайте маркувати всі! Після того, як ви закінчите, обов'язково складіть речі, починаючи з більш важких і габаритних. Їх поставте на самий низ. Потім ті, що легше.
Останній і дуже важливий етап - вибір складу. Адже від його умов залежить стан речей надалі. Вибираючи сховище, зверніть увагу на основні моменти: безпека, температура, вологість і постійний доступ до боксу. Після перевірки можна укладати договір.