Телефоны для связи:
(044) 256-56-56
(068) 356-56-56
» » Конкурс на посаду Директора БЕБ: суд відкрив провадження у справі

Конкурс на посаду Директора БЕБ: суд відкрив провадження у справі

15 август 2021, Воскресенье
276
0

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Дениса Осмоловського до Конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Бюро економічної безпеки України.

Прес-служба ОАСК нагадала, що серед вимог позову - визнати протиправним рішення Комісії, затверджене протоколом від 29 липня 2021 № 3, в частині, що стосується організації тестування на знання законодавства та вербально-логічне мислення, проведення перевірок, передбачених законами «Про запобігання корупції» та «Про очищення влади», затвердження зразків тестових завдань та формули рейтингування кандидатів на посаду очільника Бюро тощо.

Позивач вважає, що оскаржуваним рішенням було протиправно розширено обсяг повноважень Конкурсної комісії.

Конкурс на посаду Директора БЕБ: суд відкрив провадження у справіСуд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.

Раніше також повідомлялось, що в провадженні суду вже перебуває справа за позовом Дениса Осмоловського до Кабінету Міністрів щодо оскарження утворення Бюро економічної безпеки (детальніше).

Обсудить
Добавить комментарий
Комментарии (0)