Телефоны для связи:
(044) 256-56-56
(068) 356-56-56
» » Переваги покупки квартири від забудовника

Переваги покупки квартири від забудовника

05 ноябрь 2021, Пятница
121
0

Забудовники ЛьвоваПридбання квартири від забудовника – можливість укласти безпечну та надійну угоду. Згідно угоди покупець отримує готову збудовану квартиру у обговорені строки. Надійні забудовники Львова – це компанії із великим стажем роботи, гарантійним планом будівництва. Таким чином значно знижується вірогідність потрапити на шахраїв.

Існує два види покупки квартири – через ріелтора та через забудовників напряму:

  • перший варіант – це угода з офіційним представником ріелтором, який захищає інтереси забудовника. Такий спосіб є вигідним, коли замовнику квартири потрібно продати старе житло;
  • другий спосіб – до оплати за квартиру додається ще оплата за послуги ріелтора.

Тепер варто розібратися у чому ж переваги покупки квартири від забудовника напряму?

Переваги придбання квартири від забудовника

Основні плюси щодо придбання квартири напряму від забудовника:

  • Нагода зекономити. Можна вибити непогану знижку, якщо домовитися із забудовником, а головне непотрібно платити додаткові кошти за послуги ріелтора.
  • Отримання якіснішої та детальної інформації. Забудовник може розповісти про особливості будівництва та архітектурного профілю.
  • При співпраці із забудовником знижується ризик отримання неправдивої інформації від посередника.
  • Спрощується процес оформлення іпотеки. Як правило, забудовники володіють зв’язками з банками, де у покупців є можливість отримати більш вигідні умови для співпраці.

Переваги покупки квартири від забудовникаЧи не найголовнішою перевагою є бронювання майбутньої квартири. Можна оформити бронь, а розплатитися за придбану квартиру потім, коли ціни знижаться. Також перевагою не вдасться скористатися при співпраці з ріелтором.

Каталог забудовників у Львові налічує велику кількість якісних та перевірених будівельних компаній. Обираючи більш вигідні умови, можна отримати чудову квартиру по приємним цінам. Представники компаній залюбки проконсультують з приводу хвилюючих питань. Будівництво відбувається згідно з перевірених технологій у короткі строки. Можливість вже сьогодні жити у сучасному жилому комплексі – реальність!

Обсудить
Добавить комментарий
Комментарии (0)