Телефоны для связи:
(044) 256-56-56
(068) 356-56-56
» » Що слід знати про алюмінієві вікна для житлових приміщень

Що слід знати про алюмінієві вікна для житлових приміщень

18 август 2022, Четверг
649
0

Що слід знати про алюмінієві вікна для житлових приміщеньАлюмінієві вікна ще 10 років назад вважали конструкцією, яка підходить лише для комерційних приміщень та підприємств. Проте останнім часом все більше людей вибирає їх для установки у квартирах та приватних будинках. Причиною цьому послужив той факт, що сучасні технології дозволили створювати алюмінієві вікна, які по всіх характеристиках випереджають конкурентів, а дизайн та рівень теплопровідності у них не гірший їх метало пластикових аналогів. Дізнатись більш детально про вікна з алюмінієвого профілю можна на сайті www.sklo.ua/alyuminij/vikna, там же можна замовити їх виготовлення та отримати відповіді на всі запитання.

Переваги алюмінієвих вікон

Алюмінієві віконні конструкції мають значні переваги перед конкурентами, в першу чергу це:

  • відсутність необхідності додатково укріплювати вінка балками;
  • елегантний та дорогий зовнішній вигляд;
  • ідеальна пропускна здатність світла, що забезпечується тонким профілем;
  • можливість підібрати відтінок вікна під загальний дизайн будівлі завдяки широкій палітрі кольорів;
  • простота догляду, який обмежується очищенням конструкції від бруду з допомогою ганчірки і води з будь-яким миючим засобом (але не варто терти їх щіткою чи засобами з мікрогранулами, адже це може пошкодити фарбу);
  • можливість індивідуального проектування в залежності від побажань клієнта та особливостей будівлі, де вони будуть установлені.

Саме завдяки цим перевагам віконні конструкції із алюмінію вибирає все більше людей для установки у своїх будинках.

Особливості вибору алюмінієвих вікон

вікна з алюмінієвого профілюВибір алюмінієвих вікон напряму впливає на комфорт проживання та збереження тепла (а отже, і грошей) у зимову пору. Саме тому особливу увагу слід приділити таким параметрам:

  • виду конструкції: з утеплювачем чи без нього (для житлових будинків найкраще вибирати перший варіант);
  • вид ущільнювача (він забезпечує герметичність закритих вікон);
  • фурнітуру (вона повинна бути високої якості);
  • систему відкривання: відкидні, поворотно-відкидні та стандартні (вибір залежить від ваших уподобань, а також від особливостей планування приміщення в якому вони будуть встановлені).

Якщо у вас виникли складнощі при виборі алюмінієвих вікон – вам варто звернутись до консультантів інтернет-магазину в якому збираєтесь робити замовлення. Вам все детально розкажуть, пояснять і допоможуть визначитись з найкращим варіантом.

Обсудить
Добавить комментарий
Комментарии (0)