Телефоны для связи:
(044) 256-56-56
(068) 356-56-56
» » Чому варто вкладати гроші в криптовалюту та яку біржу вибрати новачкам?

Чому варто вкладати гроші в криптовалюту та яку біржу вибрати новачкам?

06 ноябрь 2022, Воскресенье
304
0

Чому варто вкладати гроші в криптовалютуКриптовалюта в останні декілька років стала основним пасивним заробітком для мільйонів людей у всьому світі. Інвестиція в криптовалюту дозволяє отримувати додатковий заробіток, працюючи на основній роботі або ж при бажанні інвестора може стати основним заробітком. Головне – вибрати надійну біржу для торгівлі, однією з яких є bybit. Це міжнародна платформа, яка почала свою діяльність в 2018 році та стала популярною завдяки простоті використання та високій степені надійності.

Чому варто вкладатись в криптовалюту

Криптовалюта – це ідеальний спосіб захистити свої збереження від інфляції та почати заробляти з їх допомогою значно більші суми. Якщо ви не впевнені, чи варто вкладати власні фінанси в крипту – значні переваги такого рішення переконають вас, що це вигідна та безпечна інвестиція:

 • конфіденційність та безпеку особистих даних і грошей гарантує біржа, яка використовується для вкладу;
 • можливість збільшити суму вкладу в декілька разів на протязі короткого відрізку часу;
 • мінімальна комісія за пересилання грошей через кордон;
 • велика швидкість виконання трансакцій;
 • можливість зберігати свої заощадження з повною конфіденційністю (при бажанні, про них не знатимуть навіть найближчі люди).

Яку біржу вибрати для торгівлі криптовалютою новачку

ByBit – одна з найкращих та найбезпечніших криптобірж, яка ідеально підходить для новачків та професіоналів, адже дозволяє входити в світ криптовалюти поступово, крок за кроком, одночасно вивчаючи всі нюанси торгівлі. Саме її рекомендують новим інвесторам професіонали, які знають про світ криптовалюти все.

bybitБіржу ByBit характеризують наступні особливості:

 • порівняно невелика кількість активів, завдяки чому новачкам буде легше розібратись з ними;
 • відсутня необхідність проходити верифікацію для початку торгівлі (часто саме необхідність завантажувати скан паспорту зупиняє нових інвесторів на інших біржах);
 • низький рівень комісії на всі фінансові операції;
 • різноманітні бонуси для нових та постійних користувачів (в тому числі, приємний подарунок за реєстрацію);
 • простий та зрозумілий торговий термінал;
 • можливість виведення фінансів до трьох разів в добу.

Користувачі, які почали свій шлях у криптовалюті саме з цієї біржі відмічають, що саме завдяки її особливостям та вигідним умовам використання вони змогли добитись успіху у сфері криптовалюти та змогли стабілізувати своє фінансове становище. Ті ж, хто уже мав досвід роботи з криптовалютою, зазначають, що ця біржа є найбільш зручною у використанні та пропонує найвигідніші умови для всіх інвесторів.

Обсудить
Добавить комментарий
Комментарии (0)