Телефоны для связи:
(044) 256-56-56
(068) 356-56-56
» » Як правильно вибрати тютюн на вагу

Як правильно вибрати тютюн на вагу

15 ноябрь 2022, Вторник
330
0

Ваговий тютюн користується великим попитом серед тих, хто збирається перейти з фабричних сигарет на вироби власного виробництва. Але, якщо куплені мають в своєму складі плюс-мінус одну и ту ж сировину, то з тим, що виготовляється самостійно, можна поекспериментувати.

Як вибрати якісний тютюн для цигарок на вагу і що краще-суміші або чисті сорти?

Як правильно вибрати тютюн на вагу

Вибір тютюну: на що звертати увагу

Переважно вибір відбувається по фортеці. Вона залежить від того, який відсоток нікотину міститься в сировині. Найбільш міцний тютюн зазвичай для сигарет не використовується. Якщо ж він застосовується для таких виробів, то переважно в складі сумішей, іншими ж компонентами є "м'які" сорти.

Іншим важливим критерієм може стати аромат. Деякі різновиди мають впізнаваним ароматом-такі, як Кентуккі зі своїм добре помітним пряним відтінком або Болгарський з коньячним присмаком. Хтось віддає перевагу цим сортам в чистому вигляді, інші створюють з них оригінальні поєднання - авторські суміші, які іноді можуть бути на багаго смачніші і міцніші.

Іноді додаються штучні ароматизатори, такі, як яблучний, м'ятний або інші. Такий тютюн купують досить часто, але він вважається не кращим видом: через присутність сторонніх смаків не можна розрізнити оригінальний, властивий цьому сорту.

Ще одним питанням може стати вибір типу сировини: купувати чи один з них або віддати перевагу вже створену суміш з усталеним відомим складом. Другий варіант-тютюн, який частіше використовується в фабричних сигаретах, зазвичай це американська суміш. Вона використовується тими, хто перейшов з покупних на власні вироби недавно. З появою досвіду можна почати експериментувати з "авторськими" сумішами і купувати більш рідкісні і екзотичні сорти.

Що ще слід придбати

Якщо ви хочете виготовляти цигарки самостійно, не можна обійтися без гільз, фільтрів до них і машинок, які наповнюють гільзи сировиною. В інтернет-магазинах, що продають тютюн на вагу, каталог зазвичай містить гільзи для цигарок, фільтри та інші супутні товари.

Зачастую гільзи продаються з фільтрами, в готовому вигляді. Це оптимальний варіант для початківців - але іноді трапляються варіанти без фільтра. Залишати їх в такому вигляді не рекомендується - фільтр надає тютюну більш м'який аромат, позбавляючи від небажаних присмаків (особливо, якщо обраний дуже міцний сорт тютюна). Ці елементи продаються і окремо.

Обсудить
Добавить комментарий
Комментарии (0)