Телефоны для связи:
(044) 256-56-56
(068) 356-56-56
» » Кераміка, метал або скло: який посуд обрати для кави та чаю?

Кераміка, метал або скло: який посуд обрати для кави та чаю?

30 июнь 2023, Пятница
232
0

Кераміка, метал або скло: який посуд обрати для кави та чаю?Вибір посуду для кави та чаю може здатися простим завданням, проте правильно підібраний посуд може зробити вашу напій насиченішим, а сам процес його приготування - ще приємнішим. В магазині filizhanka.com представлений великий вибір посуду на будь-який смак. Але як вибрати оптимальний варіант? При виборі чашок, термокружок, гейзерних кавоварок та турків варто враховувати кілька важливих факторів. Надалі розглянемо кожен вид посуду та надамо корисні поради для правильного вибору.

Чашки для кави та чаю

 • Матеріал: Кераміка є одним з найпопулярніших матеріалів для чашок, оскільки вона добре утримує температуру і додає комфортний відчуття під час тримання. Скло також є хорошим варіантом, оскільки воно дозволяє вам насолоджуватися кольором та візуальною привабливістю напою. Уникайте пластикових чашок, які можуть вплинути на смак напою.
 • Розмір: Виберіть розмір чашки в залежності від своїх потреб. Дрібніші чашки зазвичай використовують для кави еспресо, тоді як більші - для кави американо або чаю.
 • Дизайн: Оберіть чашку, яка відповідає вашому стилю та естетичним вподобанням. Чашка зі спеціальною ручкою може бути більш зручною у використанні.

Термокружки

Кераміка, метал або скло: який посуд обрати для кави та чаю?Термокружка є практичним варіантом для тих, хто хоче тримати свій напій гарячим або холодним протягом тривалого часу.

Принцип роботи термокружки базується на термоізоляції, яка створюється за допомогою подвійних стінок і вакуумного простору між ними.

 1. Матеріал: Виберіть термокружку з подвійними стінками, виготовлену з нержавіючої сталі або склокераміки. Ці матеріали забезпечують кращу термоізоляцію, утримуючи напій гарячим протягом тривалого часу.
 2. Кришка: Переконайтеся, що термокружка має герметичну кришку, яка запобігає проливанню рідини. Важливо, щоб кришка була легко відкривається і закривалася однією рукою.
 3. Розмір: Врахуйте обсяг термокружки - виберіть розмір, який відповідає вашим потребам. Менший обсяг підходить для одиночного вживання, тоді як більший - для подорожей або поділу з друзями.

Гейзерні кавоварки

Гейзерна кавоварка, також відома як мокапот або гейзерний апарат, - це спеціальний тип кавоварки, який використовує паровий тиск для приготування кави. Її назва походить від схожості з гейзером, який викидає струмінь гарячої води.

Принцип роботи гейзерної кавоварки полягає в наступному способі:

 1. Завантаження води: Спочатку вода наливається у нижню частину кавоварки, яка називається резервуаром.
 2. Додавання кави: Верхня частина кавоварки містить кофейний фільтр або корзинку, де розміщується мелена кава.
 3. Збір пари: Коли кавоварка ставиться на плиту або інше джерело тепла, вода нагрівається. Після досягнення певної температури вода перетікає через трубку з нижнього резервуара до верхньої частини, де знаходиться кавовий фільтр.
 4. Підйом тиску: Коли вода знаходиться в верхній частині, вона нагрівається і утворює пар. Цей паровий тиск змушує воду підніматися вгору через трубку і проходити крізь кавовий фільтр.
 5. Екстракція кави: Гаряча вода, що пройшла крізь кавовий фільтр, витікає зверху гейзерної кавоварки у вигляді ароматної кави.
 6. Подача кави: Кава збирається в верхньому резервуарі або спеціальному контейнері.

Кераміка, метал або скло каваЯк обрати оптимальну?

 • Матеріал: Більшість гейзерних кавоварок виготовляють з нержавіючої сталі або алюмінію. Обидва матеріали мають високу теплопровідність і допомагають отримати смачний напій.
 • Розмір: Розмір гейзерної кавоварки залежить від кількості людей, які п'ють каву одночасно. Існують моделі з різним обсягом, від однієї до декількох чашок.
 • Зручність використання: Переконайтеся, що кавоварка має зручну ручку та легко розбирається для чищення.

Турки

 • Матеріал: Турки можуть бути виготовлені з міді, нержавіючої сталі або емальованої сталі. Мідь допомагає рівномірно розподілити тепло, а нержавіюча сталь - легка у догляді.
 • Ручка: Оберіть турку зручною ручкою, яка не нагрівається під час використання.
 • Розмір: Виберіть розмір турки в залежності від кількості порцій, які ви плануєте приготувати одночасно.

Незалежно від вашого вибору посуду, важливо враховувати особисті вподобання та потреби. Зверніть увагу на якість матеріалу, зручність використання та легкість догляду. Нехай ваш вибір посуду робить ваші насолоди з кавою та чаєм ще більш приємними.

Обсудить
Добавить комментарий
Комментарии (0)