Телефоны для связи:
(044) 256-56-56
(068) 356-56-56
» » В Мінцифри пояснили, коли можна буде роздрукувати COVID-сертифікат

В Мінцифри пояснили, коли можна буде роздрукувати COVID-сертифікат

27 сентябрь 2021, Понедельник
67
0

Наприкінці вересня на порталі "Дія" можна буде згенерувати та роздрукувати COVID-сертифікат про вакцинацію. Про це повідомила прес-служба Мінцифри.

“Уже понад 700 тисяч українців згенерували свої внутрішні та міжнародні сертифікати в застосунку Дія та активно користуються ними. Наші сертифікати офіційно визнані в ЄС для подорожей за кордон. У кінці вересня ми додамо можливість отримати сертифікат на порталі Дія. Зараз працюємо над розробкою послуги. Завдяки цьому ще більше українців зможуть подорожувати та користуватися COVID-сертифікатом”, - розповів Михайло Федоров.

В Мінцифри пояснили, коли можна буде роздрукувати COVID-сертифікатЗазначається, що завдяки запуску послуги на порталі Дія отримати цифровий COVID-сертифікат зможуть українці:

- в яких немає ID-картки чи закордонного біометричного паспорта;

- які не мають Дія.Підпису;

- не користуються застосунком "Дія".

Що потрібно зробити?

Авторизуватися на порталі "Дія".

Вибрати послугу “Згенерувати COVID-сертифікат”.

Підписати кваліфікованим електронним підписом заяву на отримання сертифіката. На порталі можна скористатися як Дія.Підписом, який згенеровано в застосунку "Дія", так і будь-яким іншим електронним підписом.

Після цього "Дія" надсилає запит в Електронну систему охорони здоров'я і формується сертифікат у форматі PDF. Ви можете його роздрукувати або просто зберегти файл на телефоні чи іншому пристрої та демонструвати QR-код з екрана.

В Мінцифрі додають, що наприкінці вересня на порталі "Дія" можна буде згенерувати лише сертифікат вакцинації про отримання двох доз. Згодом також буде доступний і COVID-сертифікат про отримання негативного ПЛР-тесту. Крім цього, Мінцифра працює над розробкою і сертифіката вакцинації про часткову вакцинацію. Він буде також доступний як на порталі, так і в застосунку "Дія".

Обсудить
Добавить комментарий
Комментарии (0)