Телефоны для связи:
(044) 256-56-56
(068) 356-56-56
» » Кабмін підтримав постанову щодо проведення ідентифікації в Держреєстрі актів цивільного стану громадян

Кабмін підтримав постанову щодо проведення ідентифікації в Держреєстрі актів цивільного стану громадян

16 сентябрь 2021, Четверг
43
0

Кабінет Міністрів на засіданні 15 вересня прийняв зміни до постанови № 1064 «Про внесення змін до Порядку ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян», що дозволить провести ідентифікацію в Реєстрі.

Про це розповів заступник Міністра юстиції з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Орлов, повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Згідно зі змінами Міністерство юстиції разом з Державною податковою службою повинно провести звірку відомостей, що містяться в Державному реєстрі актів цивільного стану громадян, з відомостями Державного реєстру фізичних осіб - платників податків.

«У разі ідентифікації осіб ми зможемо наповнити наш Реєстр відомостями про реєстраційний номер облікової картки платника податків відносно них. Це дозволить Міністерству юстиції забезпечити послідовну ідентифікацію усіх актових записів цивільного стану, складених відносно особи, щодо якої отримано відомості про реєстраційний номер облікової картки платника податків», - пояснив заступник Міністра.

Кабмін підтримав постанову щодо проведення ідентифікації в Держреєстрі актів цивільного стану громадянКрім того, постановою передбачається вносити до Реєстру реєстраційний номер облікової картки платника податків та унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі у разі державної реєстрації визначених актів цивільного стану, усиновлення, позбавлення та поновлення батьківських прав, а також внесення до актових записів цивільного стану змін і доповнень, їх поновлення та анулювання, повторної видачі свідоцтва про державну реєстрації актів цивільного стану.

При цьому отримання відомостей про реєстраційний номер облікової картки платника податків, унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі особи планується здійснювати у порядку інформаційної взаємодії Реєстру з Державним реєстром фізичних осіб - платників податків та Єдиним державним демографічним реєстром через систему електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів.

Обсудить
Добавить комментарий
Комментарии (0)