Телефоны для связи:
(044) 256-56-56
(068) 356-56-56
» » Заборону відвідувати навчальні заклади при менш ніж 80 % вакцинованих вчителів оскаржують в ОАСК

Заборону відвідувати навчальні заклади при менш ніж 80 % вакцинованих вчителів оскаржують в ОАСК

05 октябрь 2021, Вторник
306
0

Окружний адміністративний суд міста Києва зареєстрував позов до Кабінету Міністрів, позивачем зазначений Дмитро Ламза, повідомляє прес-служба ОАСК.

Позивач просить скасувати постанову Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року № 1236 (у редакції від 24.09.2021) «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобіганню поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» в частині, що стосується відвідування навчальних закладів здобувачами освіти.

Заборону відвідувати навчальні заклади при менш ніж 80 % вакцинованих вчителів оскаржують в ОАСКЗокрема, відповідно до оскаржуваних положень, у разі встановлення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки дітям буде дозволено відвідувати дошкільні, спеціальні заклади, 1 - 4 класи закладів загальної середньої освіти, а також заклади освіти, в яких працює не менше 80 % працівників, які мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, негативний тест тощо. А в разі встановлення «червоного» рівня - усі працівники повинні мати один із вищевказаних документів.

На думку позивача, положення оскаржуваної постанови є дискримінаційними по відношенню до працівників освіти.

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження у справі.

Обсудить
Добавить комментарий
Комментарии (0)