Телефоны для связи:
(044) 256-56-56
(068) 356-56-56
» » Нові зміни до Порядку зупинення реєстрації ПН/РК набрали чинності

Нові зміни до Порядку зупинення реєстрації ПН/РК набрали чинності

13 июль 2024, Суббота
122
0

Нові зміни до Порядку зупинення реєстрації ПН/РК набрали чинностіЗ 16 червня 2024 року набули чинності зміни до Порядку зупинення реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Відповідні зміни затверджені постановою Кабінету Міністрів від 13 червня 2024 року № 703.

Постійний представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук розповів про нововведення, що передбачені цією постановою. Зміни спрямовані на вдосконалення комунікації з платниками податків, зокрема, через впровадження можливості відеоконференцій під час розгляду скарг.

Згідно з новими правилами, платники податків мають право брати участь у розгляді матеріалів скарг особисто або через свого представника в режимі відеоконференції, щоб надавати усні пояснення. Повідомлення про участь у відеоконференції надсилається не пізніше ніж за п'ять календарних днів до дати розгляду скарги.

Комісія центрального рівня розглядає скарги протягом 10 календарних днів, якщо платник податків не бажає брати участь у розгляді, і 30 календарних днів, якщо бажання взяти участь заявлено. Строк розгляду скарги не може бути продовжено.

Ці зміни покликані підвищити ефективність процесу розгляду скарг та забезпечити належну комунікацію між платниками податків і комісіями.

Обсудить
Добавить комментарий
Комментарии (0)