Телефоны для связи:
(044) 256-56-56
(068) 356-56-56
» » Графік гідравлічних випробувань теплових мереж

Графік гідравлічних випробувань теплових мереж

13 январь 2019, Воскресенье
360
0
Графік гідравлічних випробувань теплових мережФахівці Публічного акціонерного товариства «КИЇВЕНЕРГО» в липні продовжують здійснювати гідравлічні випробування теплових мереж.
 
З 8 по 22 липня гідравлічні випробування відбудуться в частині Оболонського, Деснянського та Дніпровського районів столиці.
 
З 16 по 30 липня гідравлічні випробування пройдуть в частині Печерського, Голосіївського та Дніпровського районів столиці.
 
З 29 липня по 12 серпня гідравлічні випробування відбудуться  в частині Шевченківського, Подільського, Печерського та Голосіївського районів столиці.
 
Крім того, з 1 липня фахівці КИЇВЕНЕРГО вже розпочали проводити випробування тепломереж у частині Солом'янського та Святошинського районів столиці, які триватимуть до 15 липня.
 
Нагадаємо, що гідравлічні випробування – обов'язковий етап підготовки теплового господарства міста до осінньо-зимового періоду, передбачений Правилами підготовки теплових підприємств до опалювального періоду (наказ Мінпаливенерго від 10.12.2008 N620/378).
 
Гідравлічні випробування дозволяють виявити та ліквідувати максимально можливу кількість найбільш зношених ділянок мереж, запобігши таким чином появі пошкоджень під час опалювального сезону. На час проведення гідравлічних випробувань в окремих мікрорайонах столиці буде тимчасово відсутнє гаряче водопостачання.
 
Зазначимо, відновлення гарячого водопостачання після завершення гідравлічних випробувань тепломереж іноді може затримуватися на час, необхідний для усунення виявлених пошкоджень. Заздалегідь передбачити обсяги ремонтних робіт неможливо. Терміни ліквідації пошкоджень залежать від складності виявлених пошкоджень і технологічних особливостей виконання робіт (місцерозташування, глибини прокладання мережі, насиченості інженерними комунікаціями тощо). КИЇВЕНЕРГО в обов'язковому порядку інформує житлово-експлуатаційні організації про продовження термінів ліквідації пошкоджень.
 
Як повідомлялося раніше, випробування здійснюються тепломережною водою, охолодженою до температури не вище 40С, з підвищеним на 25% тиском, що відповідає нормативам. Провести гідравлічні випробування без відключення гарячого водопостачання технологічно неможливо.
 
На час проведення випробувань КИЇВЕНЕРГО не нараховує житлово-експлуатаційним організаціям (ЖЕО) обсяги споживання теплової енергії, а ЖЕО коригують розрахунки з мешканцями і не нараховує плату за гаряче водопостачання.
 
КИЇВЕНЕРГО закликає киян дотримуватися правил безпеки при виявленні провалин асфальту, витоку гарячої води або пари на поверхню. Виявивши провал або витік гарячої води, не наближайтеся до такого місця і не допускайте наближення інших людей до приїзду аварійної бригади КИЇВЕНЕРГО. Її необхідно викликати за телефоном контакт-центру КИЇВЕНЕРГО 15-88 або 202-15-88 (для дзвінків з мобільного).
 
Додаткову інформацію про проведення гідравлічних випробувань можна отримати за телефонами контакт-центру КИЇВЕНЕРГО 15-88 або 202-15-88 (для дзвінків з мобільного) або на сайті КИЇВЕНЕРГО www.kyivenergo.ua (графік випробувань оновлюється щомісяця).
Обсудить
Добавить комментарий
Комментарии (0)